Ansatte

Thorbjørn Tønder Hansen – Direktør og kunstnerisk leder
thorbjorn@ultima.no

Christel Forsberg – Produksjonsleder
christel@ultima.no
+47 91 51 58 27

Cathrine Nysæther – Kommunikasjonssjef
cathrine@ultima.no
+47 93 00 93 42

Alf Gregusson – Økonomisjef
alf@ultima.no
+47 90 60 66 81

Torunn Forland Bjella – Prosjektleder
torunn@ultima.no
+47 45 26 71 12

Sigrid Traasdahl – Kommunikasjonsrådgiver
sigrid@ultima.no
+47 99 26 09 14

Rob Young – Seniorkonsulent (redaksjon og innhold)
rob@ultima.no
+47 95 30 90 97

Amalie Tilset – Billettkoordinator
amalie@ultima.no
+47 45 81 33 65

Marit Lund Bjørnsen - Prosjektkoordinator
marit@ultima.no
+47 92 46 46 74

Emilia Zwick Christiansen – Frivilligkoordinator
emilia@ultima.no
+47 90 77 77 40